Побудовано на платформі

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Новина
20.02.2020

20 лютого ми знову і знову згадуємо тих, хто підняв стяг боротьби за нашу свободу під час Революції Гідності. Сотні тисяч людей стояли на Майдані протягом трьох місяців холодної зими заради незалежності і свободи. В комунальному закладі «Високопільська центральна бібліотека» проведено годину пам'яті «Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки». Мета заходу - донести до сучасного покоління інформацію про доленосні події в Україні в листопаді 2013р., лютому 2014 р. Присутні переглянули фільм «Небесна сотня» та  вшанували пам 'ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

2026 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі